Hulgimüük

Oleme õhukvaliteeti paremaks muutvate toodete hulgimüüja, kes pakub oma partneritele atraktiivseid tingimusi ja usaldusväärset tarnet. Meil on hea meel, et meil on juba suur kliendipartnerite baas kogu Euroopas. Liituge meie B2B kliendibaasiga - kasvatame koos Teie äri!

Millist kasu me saame pakkuda oma hulgimüügipartneritele?

Lai valik kvaliteetseid tooteid.
Pakume laia valikut õhukvaliteeti paremaks muutvaid tooteid, mis hõlmavad jahutus-, kütte-, ventilatsiooni- ja õhukvaliteedi kontrolli seadmeid. Sobivad nii elu- kui ka äriruumidesse.
Hinna-kvaliteedi liidrid.
Pakume suurepäraste tehniliste näitajatega ja hea hinnaga tooteid. Valikus on nii premium- kui ka säästuklassi seadmeid.
Turundusteave.
Pakume kvaliteetset turundusteavet - toote spetsifikatsioonid, kirjeldused, tootepildid ja muud turundusteavet, mida vajate edu saavutamiseks.
Tagatud tarne.
Pakume varustamist toodete hulgimüügiks, et saaksite vabalt töötada ja oma kliente teenindada. Aitame Teil prognoosida oma vajadusi eelseisvaks perioodiks.
Koolitus.
Pakume vajadusel põhjalikke tooteesitlusi, et Te tunneksite, et olete kindlad, mida Te oma klientidele pakute.
Kutsume Teid üles võtma meiega ühendust kasutades allolevat kontaktvormi või e-posti aadressil info@kliima1.ee, et arutada koostöövõimalusi.

Meie kontaktid

Võtke ühendust!